Ürünler

Tüm Sanayi boyaları üretim ve toptan satışı

Sprey Boya

Sprey Boya

Sprey boya üretimi her renk ve istenilen numuneye göre üretilmektedir. Akçalı boyaların aksine standart renkte olmayıp müşteriye özel renklerde üretilmektedir. Admiral renk makinasında hazırlanan sprey boyalarımızı toptan imal ederek satışını yapmaktayız.

Endüstriyel Rapit Boya

Rapit Boya

Endüstriyel Rapit Boyalar: Seri kurumalı, rapid alkid esaslı, süper parlak, yüzey kurumasını çok çabuk yapan, yüksek örtücü, son kat lüx rapid boyalardır. Kullanım alanı İş makineları, el ve tarım aletleri, boru, kazan, radyatör, su deposu, vinç gibi her türlü çelik aksamda kullanılabilir.

Selülozik Boya

Selülozik Boya

Selülozik boya hızlı kuruduğundan ve dayanıklı olduğundan acil işlerde, özellikle dış mekanda kullanılan bir boyadır. Yağlı boyanın tam kuruması yaklaşık 24 saat sürerken selülozik boyalar birkaç saatte kurur. Düz ve çekiçlenmiş görünümü veren (hammer) selülozik boyalar en çok kullanılan boyalardır.

Sentetik Sanayi Boyaları

Sentetik Boyalar

Sentetik Boyalar, sanayi boyalar içinde bildiğimiz ‘Yağlı Boya’ dır. Sentetik boyalar yani yağlı boyalar tiner ile inceltilen boyalardır. Sentetik boyanın incelticisi Sentetik Tinerdir. Kokar, Silinebilir. Uygulama Alanlar; Demir, ahşap, Duvar ve tavan yüzeyleridir.

Epoksi Boya

Epoksi Boya

Epoksi boya toz, kir ve leke tutmaz, tozutmaz, su geçirmez. Kimyasal etkilere dayanıklıdır.Sürtünme ve aşınmaya dayanıklıdır. Epoksi boyanın temizliği kolaydır, hijyeniktir, Epoksi boya bakteri üremesine izin vermez. Epoksi boya geniş alanlarda tek parça, derzsiz uygulanabilir.İstenilen renkte yapabilirsiniz.

Isıya Dayanıklı Boya

Isıya Dayanıklı Boya

Isıya Dayanıklı Boya: Isıya Dayanıklı Son Kat, fiziksel direnci ve ısı dayanımı yüksek, yarı mat görünümde, son kat boyadır. Yüksek ısıya ( 200°C - 800°C ) maruz kalan her türlü metal yüzeyler için özel olarak tasarlanmış olması nedeni ile söz konusu tüm metal yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir.

Mat Boyalar

Mat Boyalar

Mat boyalar sanayi tip boya olup, Otomobil ve birçok endüstriyel üründe kullanılabilir. Boya yüzeye uygulandıktan sonra film yüzeyinde üreme olmasını engellemek için kullanılan kimyasallar (küfler,mantar ve yosunlar için kullanılırlar).

PU Akrilik Boya

PU Akrilik

PU Akrilik boya: Köprü inşaatları ,petrokimya ,tesisleri vb. gibi metal yapılarda koruyucu amaçla sonkat dan evvel astar boya olarak uygulanır. Uygulama şekli yüzey temizliği yapılmış metal yüzeylere fırça veya boya tabancası ile uygulanır. Uygulanacak yüzeyeler temiz ve kuru olmalıdır.