Biz Kimiz

Sprey Boya Üretiminde Kalite ve Marka bir arada

sprey boya

GERT BOYA 1992 yılında faaliyete başlamıştır. Başlangıçta şahıs firması olarak faaliyete geçen firma bilahare limited şirkete dönüşmüştür. Polisan ve Sintaş gibi sektördeki büyük firmaların bayilikleri ile faaliyetini sürdürmektedir.


1

Tarihçe

Kadrosunda iki uzman mühendis, iki tekniker, bir renk uzmanı ve bir imalat elmanı barındırmaktadır. 1992 Yılında ÇBS Mixer sistemi bünyesine katarak oto grubunda güçlü hale gelmiştir. 1998 yılında Polisan toptancılığına başlamış oto grubunda Polisan ürünlerine ve mixer sistemine dönmüştür.

2003 yılında Polisan’dan ayrılarak Polaran adı altında kurulan oto boyaları üretim şirketine ortak olunarak bu ürünlerin satışına devam etmiştir.

2005 yılında Sintaş bayiliğini alarak Sintaş oto ve sanayi grubu malzemelerini pazarlamaya başlamıştır. 2007 yılında Admiral firması ile anlaşarak sanayi boyaları mixer sistemi ile üretime başlamıştır. Piyasa talepleri doğrultusunda Sprey Boya dolum işlemlerine başlamıştır.

Bugün itibariyle sprey boya ve sanayi boyalarında çok kısa sürede teslimat esasına dayanan üretim bandı kurulmuştur. Havalı dolum sprey makinelerinde saatte 75 adet dolum hızı ile firmalara hizmet vermektedir.

Referans firmalarımızın kullandığı sprey renkleri bilgisayar ortamında renk formülleri çıkarılarak her parti üretimin aynı renk tonunda olması kontrol altına alınmıştır. Böylece toz boyalarının çözemediği ufak imalat hatalarının, gözle görülmemesini sağlama görevi ve renklerin uyumlu olması nedeniyle başarılı olarak imalatçıların hizmetine sunulmaktadır.

2013 ve ilerisi yıllarda gelişen teknoloji paralelinde siz saygın müşterilerimizin boya problemlerine dönük taleplerinin en kısa süre ve kalitede sağlaması hedefimizdir.
Saygılarımızla, GERT BOYA

2

Kalite Politikamız

Gert Boya Tic. Ltd. Şti. verimliliğin ve güvenilirliğin sağlanması için etkin bir kalite güvence sistemine geçmiş ve bu sistemin yüksek performansla işlemesini sağlamayı hedeflemiştir.

- En üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak

- Ürün kalitesinin ve hizmetin sürekli iyileştirilmesini sağlayarak pazar payımızı arttırmak

- Kalite yönetim sisteminin şartlarına uymak ve etkinliğin sürekli iyileştirilmesi sağlamak

- Çalıştığımız çevreyi korumak ve kısıtlı kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanmak

- Yasalara ve mevzuat şartlarına uymak, ilgili diğer tarafların taleplerini yerine getirmek